MT.33.•• Membránový filter

60,00 126,00  bez DPH

Dostupné na objednávku

  • Odlúčenie kvapaliny z plynov
  • Odlúčenie vody z kvapalných uhľovodíkov

Materiál filtračného elementu

  • PTFE

Katalógový list: Membránové filtre kvapalina / plyn a kvapalina/kvapalina

Dimenzovanie: Prietok a tlaková strata

Príklady aplikácie: Membránové filtre

Varianty membránových filtrov Membránové filtre – možnosti osadenia membrány

Katalógové číslo: MT.33.•• Kategórie: ,

Popis

PTFE membrány sú vyrobené z čistého teflónu. Majú a dobrú pevnosť a zároveň zostávajú flexibilné pre jednoduchú inštaláciu. PTFE membrány sú extrémne inertné s veľmi nízku úrovňou absorpcie.

Zabraňujú prechodu až 100% tekutých molekúl cez membránu. Odstránená kvapalina steká do odkalovacieho vývodu. Tento port je možné použiť aj ako bypass pre hlavný prúd.

PTFE membrány sú dostupné vo viacerých štandardných priemeroch odvodených od tradičných priemyselných veľkostiach a umožňujú inštaláciu od filtrov iných výrobcov.

Pre filtrovanie plynov

Mikroskopické póry v membráne umožňujú ľahké prúdenie plynu, ale zabraňujú prestup aj tým najmenším kvapalným aerosólom. Vysoké povrchové napätie molekúl kvapalín spôsobuje, že sa zlievajú k sebe, čím sú príliš veľké na to, aby sa zmestili cez póry membrány.

membranovy filter

Pre filtrovanie kvapalín

Princíp je podobný ako pri plynových aplikáciách – vyššie povrchové napätie molekúl vody spôsobuje ich zhlukovanie čím sú príliš veľké, aby sa zmestili cez póry membrány. Typ M8 ma špeciálnu nosnú vrstvu na zadnej strane membrány na zvýšenie maximálneho poklesu tlaku. Na zvýšenie účinnosti je potrebné predĺžiť čas kontaktu s membránou špirálovým prúdením v tele filtra SML .

membranovy filter kvapalina

Ďalšie informácie

Stupeň filtrácie

, , , ,

Materiál tesnenia

, ,

Balenie

5 ks

Veľkosť elementu

Jemnosť filtácie

,

Materiál

Teplota

,

Title

Go to Top